V Mistrzostwa przed nami

Fundacja Go-Now ma zaszczyt zaprosić Państwa na V Mistrzostwa Polski w Szabli Go-Now. Gospodarzem będzie Piotr Pawłowski (syn Jerzego Pawłowskiego – szablisty wszech czasów), Ryszard Rogowski – prezes klubu szermierczego Fenix i Dariusz Wadowski (twórca idei i systemu szermierki Go-Now). Zawody szermiercze i obchody związane z rocznicą Odzyskania Niepodległości odbędą się w Twierdzy Modlin  10 i 11 listopada tego roku.

Wszystko odbędzie się z dużym rozmachem. Patronat nad zawodami objął Polski Związek Szermierczy. Honorowym gościem będzie Jan Pośnik – doradca Ministra Sportu w departamencie sportu wyczynowego. Swoją obecność zapowiedział słynny prof. Czajkowski, największy autorytet jeżeli chodzi o teorię szermierki i jej dydaktykę. Już tradycyjnie przybędą nasi mentorzy: Zbigniew Skrudlik (medalista olimpijski i mistrzostw świata oraz trener złotych medalistów olimpijskich) i Wojciech Zabłocki (wielokrotny medalista olimpijski i mistrzostw świata). Zaprezentuje się również 13 Pułk Ułanów Wileńskich.

Myślę, że będzie to przełomowy moment jeżeli chodzi o rozwój szermierki Go-Now. Bardzo było by mi miło, gdyby pojawił się każdy komu bliska jest Polska Szermierka i jej rozwój w każdej formie. Zapraszamy zawodników i kibiców.

Z szermierczym pozdrowieniem

Prezes Fundacji Go-Now

Dariusz Wadowski

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: